Otwarcie ORLEN Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku

ORLEN Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku, nowoczesny kompleks sportowy, ma zaszczyt ogłosić swoje oficjalne otwarcie 1 i 2 września. W tych dniach mieszkańcy Płocka oraz wszyscy pasjonaci sportu będą mieli szansę zapoznać się z obiektem i skorzystać z licznych atrakcji, które przygotowano specjalnie na tę uroczystość.

Andrzej Nowakowski, prezydent miasta Płock, serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w inauguracji tego nowego stadionu, który stanowi prawdziwą dumę miasta. Na tę dwudniową imprezę zaplanowano wiele atrakcji dla uczestników.

W sobotę, 2 września o godzinie 17:30, na nowym stadionie odbędzie się mecz otwarcia pomiędzy Wisłą Płock a Polonią Warszawa. Ten historyczny mecz oficjalnie rozpocznie nową erę na płockim stadionie. Dodatkowo, kibice będą mieli dostęp do wszystkich sektorów – A, B, C i D, które mogą pomieścić łącznie 15 004 osób.

Przed rozpoczęciem meczu, już od godziny 12:00, na terenie przy stadionie odbędą się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. W programie znajdą się dmuchane zjeżdżalnie, tor przeszkód czy mega piłkarzyki. Dla tych poszukujących dreszczyku emocji przygotowany będzie symulator WRC oraz eurobungee. Uczestnicy będą mieli także okazję usłyszeć koncerty lokalnych grup muzycznych: Wataha, Klisze i Forget Me Not. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej dla tych, którzy będą chcieli zregenerować siły.

Piątek, 1 września, będzie doskonałą okazją dla wszystkich chętnych do zwiedzenia nowego obiektu. Organizatorzy zachęcają uczestników do uwiecznienia tego wydarzenia poprzez publikowanie zdjęć na mediach społecznościowych i tagowanie profilów miasta Płock oraz drużyny Wisła Płock.