Kolizja na drodze nr 60 – kierowca ucieka z miejsca zdarzenia

Wczesnym rankiem we wtorek, w małej gminie Bielsk, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że osoba odpowiedzialna za wypadek opuściła teren zdarzenia.

Informacje dotarłe do nas 7 listopada około godziny piątej rano mówią o incydencie drogowym na trasie krajowej numer 60 w Goślicach, miejscowości należącej do gminy Bielsk. Podobno samochód osobowy znalazł się w rowie. Jak wyjaśnia sierżant sztabowy Monika Jakubowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, policjanci ustalili, że prawdopodobnie to kierowca Opla stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas, gdzie uderzył w bok ciężarówki Mercedes. Niestety, po tym jak spowodował ten wypadek, kierujący Oplem zdecydował się opuścić miejsce zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się jednokierunkowo. Kierowca ciężarówki, który jest 28-letnim mieszkańcem powiatu mławskiego, był trzeźwy i nie doznał żadnych obrażeń w wyniku kolizji.

Świadkiem i uczestnikiem działań były jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Bielska, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku i OSP Goślice. Na miejscu pojawił się także Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.