Informujemy, że planowany na 6 lutego koncert Maleo XXXX Acoustic Duo w Płocku nie odbędzie się. Wydarzenie, które miało się odbyć w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki im. Themersonów, zostało odwołane przez organizatora, zespół Maleo Reggae Rockers.
Procedura zwrotu biletów
Osoby, które zakupiły bilety w kasie POKiS, proszone są o zgłoszenie się z biletem oraz dowodem zakupu w celu otrzymania zwrotu. Kasa mieści się przy ulicy Jakubowskiego 10 w Płocku.
Ci, którzy dokonali zakupu biletów drogą online, powinni przesłać wiadomość na adres [email protected]. Należy dołączyć numer transakcji oraz dane konta bankowego, na które ma zostać dokonany zwrot.
Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wyniknąć z tej sytuacji.
Źródło: facebook.com/pokisplock
