Płockie wodociągi wystosowały ważny komunikat

Część mieszkańców Płocka będzie mieć jutro przykrą niespodziankę – chodzi o przerwę w dostawie wody. Ta niemiła sytuacja ma związek z pracami dotyczącymi włączenia nowego wodociągu. Czasem jest tak, że przed poprawą standardu, należy liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Ulica Lawendowa

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że sytuacja jest podyktowana pracami na tej ulicy. Co za tym idzie, przerwa w dostawie wody dotyczy mieszkańców właśnie Lawendowej. Aczkolwiek Lawendowa to nie wszystko – kłopot pojawi się także na Ziołowej 11, Herbacianej 4 oraz Tymiankowej 20 i 22.

Przerwa w dostawie wody ma nastąpić jutro o 9:00. Nie podano, jak długo będzie trwała przerwa – pojawiła się informacja, zgodnie z którą woda wrócić w godzinach popołudniowych. Istotne jest również to, że brak wody może się przedłużyć – chodzi o odkopanie wodociągu. Jeżeli po odkopaniu wodociągu nie pojawi się jakiś problem, woda powinna wrócić zgodnie z planem. Oczywiście pojawiły się także przeprosiny, wszak nikt nie lubi, kiedy w domu brakuje wody.