Straż miejska zatroszczy się o ekologię!

Jeśli przechodząc płockimi ulicami, zobaczysz straż miejską troszczącą się o ekologię, musisz wiedzieć, że absolutnie nie ma się czemu dziwić. Dbałość o ekologię to dodatkowy obszar działań, który ma związek z powstaniem nowej jednostki.

Ekologia jest ważna

Przede wszystkim należy podkreślić, że dbałość o ekologię to coś, co absolutnie trzeba pochwalić. Nie ma też co ukrywać, że ekologia to dla wielu osób mało istotny temat (a w każdym razie tak można przypuszczać). Skupiając się już na podejmowanych działaniach, strażników czeka sporo pracy – możemy wyróżnić pomoc zwierzętom oraz kontrolę pieców i składowisk odpadów.

Być może są osoby, które zadają sobie pytanie, skąd wzięto pieniądze na ekologię? Od razu odpowiadając, rozwiązaniem okazało się skorzystanie z Budżetu Obywatelskiego Płocka. Nie wiemy, ile pieniędzy wydano na ekologię, ale to chyba nie jest najważniejsze – chodzi oczywiście o właściwe spożytkowanie wydanych pieniędzy. Niemniej jednak jest to temat, o którym obecnie trudno rozmawiać. Wszystko wyjaśni się z czasem – nie ma innej opcji.