Budmat przedłużył współpracę z Wisłą Płock

Firma Budmat przedłużyła umowę sponsorską z Wisłą Płock! Warto też od razu podkreślić, że pierwsza umowa miała miejsce dawno temu, bo latem 2016 roku. Szczegóły się zmieniają, ale w dalszym ciągu można powiedzieć jedno – Budmat razem z Wisłą Płock!

Od powrotu do Ekstraklasy

Pierwsza umowa z klubem miała miejsce po powrocie do Ekstraklasy. Można powiedzieć, że firma widziała potencjał we współpracy i do tej pory nic się nie zmieniło. Oczywiście możemy rozmawiać o następujących zmianach, ale czy to ma jakiś sens? Jeżeli dwie strony są zadowolone, to nic tylko się cieszyć. Trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że kibice o wszystkim nie wiedzą. Wystarczy powiedzieć, że można przeczytać, iż przedłużenie umowy sponsorskiej z firmą Budmat to świetna wiadomość pod wieloma względami. W każdym razie tak uważa Tomasz Marzec (prezes Wisły).

Warte odnotowania jest też to, że trwają rozmowy dotyczące poszerzenia zakresu współpracy. Nie sposób odnieść się do żadnych szczegółów, ale już taka informacja wiele znaczy. Ponadto musimy pamiętać, że plany są poważne, a co z planów wyjdzie to oddzielna historia.