Ostrzelano autobusy komunikacji miejskiej

W niektórych sytuacjach trudno powiedzieć coś konstruktywnego – to chyba najlepsze określenie ostrzelania trzech płockich autobusów. Wszystkie pojazdy zostały ostrzelane wczoraj.

Sprawa priorytetowa

W pewnych okolicznościach nie pozostaje nic innego jak zadanie jednego pytania – co dokładnie się wydarzyło? Niestety, odpowiedź na to pytanie jest jednak niemożliwa. Oczywiście trwają prace związane z ustaleniem szczegółów. Można też powiedzieć, że na ten moment ostrzelanie płockich autobusów jest sprawą priorytetową.

Wiemy, że uszkodzenia płockich autobusów wynikają z wykorzystania broni pneumatycznej. Jak się można domyślić, możemy mówić o zdezorientowaniu pasażerów i kierowców (na pewne okoliczności nie jesteśmy w stanie się przygotować). Niemniej nie miało to znaczenia dla sprawy – nikomu nic się nie stało.

Ostrzelanie autobusów dotyczy linii 20, 26 i 43. Spółka zdecydowała, że w przypadku tych linii konieczne jest wprowadzenie objazdów. Warte podkreślenia jest też to, że na jakiś czas musimy zapomnieć o dwóch przystankachDworzec kolejowy 02 i Lasockiego. Lasockiego to przystanek na żądanie.