Bezpłatna nauka pływania

Zastanawiasz się nad nauką pływania? Jeżeli myślisz o nauce pływania, nie pozostaje nic innego jak przejść do działania (oczywiście odpowiedzialnego). Zwłaszcza że można uczyć się za darmo.

Już po raz szósty

To nawiązanie do bezpłatnych lekcji pływania dla mieszkańców Płocka. Lekcje te rozpoczną się po raz szósty – inicjatywa cieszy się sporym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, aby coś miało się zmienić.

O szczegółach można powiedzieć wiele – przede wszystkim należy podkreślić, że za organizację odpowiada PKN Orlen i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Warto również mieć na uwadze, że bezpłatne lekcje startują w październiku i potrwają do czerwca przyszłego roku.

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) i dorosłych (40+). Mamy więc do czynienia z tym, co działo się w poprzednich latach. Gdyby kogoś interesowały osoby odpowiedzialne za naukę, dobrze wiedzieć, że mowa o prawdziwych fachowcach. Istotne jest też to, że zajęcia możemy podzielić na naukę pływania oraz poznawanie podstawowych zasad pomocy i ratownictwa w wodzie.

Wszystkie lekcje odbywać się będą na pływalni Podolanka. Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia, musisz się zarejestrować. Rejestracja ruszy jutro i potrwa do 12 października. Decyduje kolejność zgłoszeń!