Szósta edycja Miasteczka Zdrowia w Płocku dzięki Orlenowi

Orlen planuje zorganizować szóstą edycję Miasteczka Zdrowia we wrześniu tego roku w Płocku. Wydarzenie umożliwi bezpłatne badania, porady i konsultacje lekarskie bez konieczności rezerwacji terminu. Informacja o poprzedniej, piątej edycji mówi, że skorzystało z niej 2,5 tysiąca osób.

W poniedziałek Orlen poinformował, że mieszkańcy Płocka i okolicznych powiatów będą mogli odwiedzić Miasteczko Zdrowia 2-go i 3-go września. Jak co roku, wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Orlen Arena. W ofercie dwudniowego wydarzenia znajdą się bezpłatne badania, porady i konsultacje lekarzy oraz specjalistów bez konieczności wcześniejszej rejestracji – zapowiedział koncern, którego główne biuro i zakład produkcyjny są zlokalizowane w Płocku.

Organizatorzy obiecują również dostęp do stanowisk Zakładowej Straży Pożarnej Orlen oraz Fundacji Orlen i Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Dzieci będą miały okazję skorzystać z przestrzeni z animacjami przygotowanymi specjalnie dla nich. Dorosłych zaś zaprasza się do skorzystania ze specjalnej strefy relaksu między konsultacjami.

Na tegorocznej edycji płockiego Miasteczka Zdrowia, które odbędzie się 2-go i 3-go września (sobota i niedziela), od godziny 10:00 do 18:00, Orlen zaprasza wszystkich mieszkańców miasta. Wydarzenie zeszłego roku przyciągnęło rekordową liczbę 2,5 tysiąca uczestników z Płocka i okolicznych powiatów. Tego dnia wykonano ponad 2,8 tysiąca badań.