Ekipa filmowa zawita do Płocka – statyści poszukiwani!

Na początku nadchodzącego miesiąca, we wrześniu, okolice miasta Płock czeka wizyta ekipy filmowej. Będą to osoby zaangażowane w produkcję najnowszego dzieła kina, którego reżyserem jest Piotr Trzaskalski. Ma to być intensywny film o podłożu psychologicznym, gdzie główne miejsce na ekranie zajmie Agnieszka Grochowska. Już teraz można wziąć udział w naborze na statystów.

Zachętą dla zainteresowanych jest możliwość poznanie tajników pracy na planie filmowym od kuchni. Szczególnie więc zaprasza się chętnych 6-tego i 7-mego września (w środę i czwartek) do udziału w kręceniu współczesnego thrillera psychologicznego pod batutą reżysera Piotra Trzaskalskiego, gdzie partnerować będzie Agnieszka Grochowska. Ekipa MKM Studio, która odpowiada za rekrutację statystów, szuka kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 70 lat, którzy wcielą się w role osób korzystających z kąpieliska.

Realizacja materiału filmowego ma miejsce w Koszelówce (gmina Łąck). Z Płocka przewidziano transport na miejsce. Wynagrodzenie za udział to 130 zł netto za jeden dzień zdjęciowy.
Firma prosi o przesyłanie zgłoszeń zawierających imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu na adres e-mail: [email protected]. W treści należy umieścić dopisek „PŁOCK”. MKM Studio skontaktuje się telefonicznie z wybranymi kandydatami.