Niebezpieczne zderzenie samochodowe pod Płockiem – poszkodowani trafili do szpitala

W Brodach Dużych, malowniczej miejscowości położonej w powiecie płockim, około godziny 15:00 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą, powodując duże zamieszanie oraz niemałe utrudnienia dla innych użytkowników drogi.

Z informacji przekazanych przez sierż. szt. Monikę Jakubowską, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku, wynika że nieprzestrzeganie ruchu drogowego było bezpośrednią przyczyną tego dramatycznego zdarzenia. Okazało się, że 42-letnia kobieta prowadząca samochód marki Kia, nie ustąpiła pierwszeństwa młodemu kierowcy 25-latka, który poruszał się pojazdem marki Volkswagen.

Niestety, obie osoby zaangażowane w wypadek odniosły obrażenia i musiały zostać natychmiast przetransportowane do najbliższego szpitala. Sytuacja ta potwierdza jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego, aby uniknąć takich nieszczęśliwych zdarzeń.

W wyniku zdarzenia droga na długie godziny została całkowicie zablokowana. Policja, która obecnie prowadzi dochodzenie w tej sprawie, przewiduje, że utrudnienia w ruchu mogą trwać aż do godziny 19:00. Użytkownicy dróg powinni zatem spodziewać się znacznych opóźnień.