Sezon Wioślarski 2019: Uroczyste otwarcie na przystani Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego

Na przystani Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego, w sobotę 4 maja, o godzinie 11:00, planowane jest uroczyste rozpoczęcie Sezonu Wioślarskiego 2019. Ta coroczna celebracja gromadzi członków klubu oraz mieszkańców Płocka i okolicznych miejscowości.

Klub wioślarski serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na tę wyjątkową okazję, która obejmie tradycyjne przemówienie prezesa Towarzystwa, wystąpienia specjalnie zaproszonych gości, a także symboliczne podniesienie flagi Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego. Dodatkowo, przewidziane są zawody wioślarskie na Wiśle – Mistrzostwa Mazowsza w Sprincie, z udziałem wioślarzy z naszego miasta oraz stolicy kraju.

Oprócz emocjonujących regat, goście będą mieli możliwość zwiedzenia obiektów treningowych klubu, gdzie mogą zobaczyć profesjonalny sprzęt używany przez wioślarzy. To również doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami różnych pokoleń klubu i wspólnego spędzenia czasu na biesiadzie przy grillu.

Nie przegapcie tej okazji! Przyjdźcie na przystań Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego, położoną przy ulicy Juliusza Kawieckiego, w sobotę 4 maja.