Muzyczne święto w Płocku: Kolejna edycja festiwalu MIDDLE OF SUMMER

27 lipca, miłośnicy elektronicznych brzmień powinni skierować swoje kroki do Płocka. Tego dnia odbędzie się bowiem kolejna odsłona festiwalu MIDDLE OF SUMMER. Organizatorem tego muzycznego wydarzenia jest Kombinat Collective, który współpracuje z ekipą Fun Park Płock. Organizatorzy zapowiadają, iż na czas trwania imprezy, teren parku przemieni się w gęsto nasyconą dźwiękami muzyki elektronicznej leśną przestrzeń.

W ostatni weekend lipca, Fun Park stanie się miejscem magicznym. Wyjątkowe dekoracje zamienią go w tajemniczą leśną osadę. Na scenie nie zabraknie mocnego systemu nagłośnienia oraz imponujących efektów świetlno-wizualnych, za które odpowiadać będzie RECON Technika Estradowa. Na scenie pojawi się również sprawdzony skład DJ-ów a także publiczność, która kocha dobre brzmienia. Organizatorzy obiecują energiczną dawkę muzyki HOUSE i TECHNO.

Podczas festiwalu wystąpią tacy artyści jak: Carla Roca, Chico, Dark at System, Duss, El Mariachi, NKO, Noemi Black, Santos junior, Tomm Packer, Veno i WuYas. Za efekty świetlne odpowiadać będzie EYE, a techniką – RECON.