Powiat płocki przygotowany na WOŚP

Już w najbliższą niedzielę czeka nas 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Działania związane z Wielką Orkiestrą Świąteczną Pomocy to temat, o którym można mówić wiele dobrego. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę to, co dzieje się w powiecie płockim.

Wiele możliwości

Osoby zainteresowane licytacjami nie powinny narzekać – możemy mówić choćby o godzinnym locie balonem czy koszulkach, które podpisywał Robert Lewandowski. Jeśli ktoś zastanawia się nad lokalizacją, również nie ma powodu do narzekań – WOŚP zagra niemal we wszystkich gminach powiatu płockiego. Warto też zdawać sobie sprawę z tego, że w niektórych gminach należy spodziewać się wyłącznie wolontariuszy z puszkami. Ktoś może powiedzieć, że to niewiele, ale takie przedstawienie rzeczywistości jest niewłaściwie.

Najważniejsze jest to, że możemy mówić o wsparciu! Wsparciu, które jest niezwykle potrzebne – najlepszym dowodem na to hasło tegorocznej edycji, czyli „Przejrzyj na oczy”. Krótko mówiąc, zebrane środki wspomogą najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.