Zmiany w funkcjonowaniu i organizacji parkingu Atrium Płock

Od maja szykują się zmiany dotyczące funkcjonowania i organizacji parkingu Atrium Płock. W każdym razie tak wynika z zapowiedzi właściciela centrum handlowego.

Co możemy powiedzieć na ten temat?

Zacznijmy od tego, że Atrium Płock to miejsce, w którym znajdziemy kompleks ok. 30 sklepów i lokali. Co więcej, chodzi o wiele segmentów rynku, także wszyscy mogą liczyć na to, że znajdą coś dla siebie. Można też powiedzieć, że mowa o miejscu, w którym mieści się choćby bank, apteka czy pralnia.

Spore zainteresowanie nie może więc dziwić. Ważne jest też to, że przy centrum mamy darmowy parking. Parking bez opłaty to niewątpliwy plus, ale w najbliższym czasie sytuacja się zmieni. Darmowe parkowanie pozostanie, ale przy spełnieniu jednego warunku – tym warunkiem będzie stanie samochodu przez maksymalnie dwie godziny. Jeżeli samochód będzie musiał stać dłużej, nie pozostanie nic innego jak uiszczenie stosownej opłaty. Gdyby komuś zależało na szczegółach, najlepszym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się z cennikiem i regulaminem parkingu.