Prognoza pogody na jutro dla Płocka

Niepewność dotycząca jutrzejszej pogody w Płocku nie będzie już dla ciebie problemem. Dodaj tę stronę do zakładek, aby zawsze wiedzieć, jakie warunki atmosferyczne będą panować w następnych dniach. Eksperci ds. pogody prognozują, że w piątek (02.06) najwyższa temperatura wyniesie 16°C, a prędkość wiatru osiągnie 21 km/h.

W piątek (02.06) mieszkańcy Płocka mogą spodziewać się temperatury maksymalnie 16°C w najcieplejszej części dnia, podczas gdy nocą temperatura może spaść do około 3°C. Prognozy na piątek nie przewidują opadów, więc nie ma potrzeby zabierać parasolki ze sobą.

Wiatr w Płocku w piątek (02.06) ma szanse osiągnąć prędkość do 21 km/h, co sprawi, że odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie około 11°C. Kierunek wiatru będzie południowy.

Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego na piątek ma wartość 5, co oznacza średnie ryzyko wystąpienia szkód skórnych przy długotrwałym przebywaniu na słońcu. W związku z tym warto zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne, odpowiednią odzież ochronną oraz nakrycie głowy. Szczególnie ważne jest korzystanie z cienia w okolicach południa, kiedy promieniowanie słoneczne jest najmocniejsze.