Za próbę kradzieży auta o wartości blisko 250 tysięcy złotych – policja apeluje o ostrożność

Władze policyjne ostrzegają mieszkańców przed złodziejami, którzy bez skrupułów celują w drogie samochody. Ostatnio na ich radarze znalazł się pojazd o wartości zbliżonej do ćwierć miliona złotych. Policja apeluje do społeczności o wzmożoną czujność i zgłaszanie wszelkich podejrzeń dotyczących osób lub pojazdów, które mogą wywołać podejrzenia. Niestety, tendencja wzrostu ilości kradzieży jest niepokojąca.

Właściciel pojazdu, który miał stać się łupem przestępców, mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami. Całe zdarzenie rozegrało się na terenie gminy Sierpc. Właśnie tam, samochód o wartości bliskiej kwocie 250 tysięcy złotych, został wzięty na cel przez nieznanych sprawców.

Mimo to, złodzieje nie byli w stanie zrealizować swojego zamiaru. Albo nie byli w stanie pokonać systemu zabezpieczającego pojazd, albo zostali przestraszeni i zrezygnowali z dalszych działań. Policja w reakcji na to zdarzenie, wzywa mieszkańców do zachowania ostrożności i informowania o jakichkolwiek podejrzanych osobach lub pojazdach na terenie gminy.