Potężne zderzenie pojazdu z słupem energetycznym blisko Płocka – poszkodowany kierowca trafia na oddział szpitalny

W pobliżu Płocka miało miejsce alarmujące zdarzenie drogowe, które miało miejsce późnym wieczorem. Droga niedaleko tego miasta była miejscem kolizji, podczas której samochód osobowy wpadł na słup energetyczny. Z powodu tego dramatycznego zdarzenia, kierujący pojazdem musiał być przetransportowany do placówki medycznej.

Miejsce niefortunnego wydarzenia to obszar Turzy Wielkiej, pozostającej pod administracją gminy Brudzeń Duży. Dramat rozegrał się tam około 2:00 nad ranem, gdy toyota jadąca tą trasą nagle zderzyła się ze słupem energetycznym. Kierujący samochodem był 39-letni mężczyzna, który niestety zasnął za wielką, co spowodowało, że stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup po zjechaniu na pobocze – informuje asp. Jakub Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Na szczęście testy alkoholowe wykazały, że był on trzeźwy podczas zdarzenia.

Poszkodowany w wypadku mężczyzna został natychmiast zabrany do szpitala w celu udzielenia mu pomocy medycznej.

Do działań na miejscu zdarzenia przybyły dwa zespoły Ochotniczej Straży Pożarnej z Bądkowa Kościelnego oraz jeden Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 z Płocka. Obecne były także służby medyczne, funkcjonariusze policji oraz pracownicy zakładu energetycznego odpowiedzialni za naprawę uszkodzonego słupa.