Milioner z Płocka

Gry na pieniądze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale nie można też zapomnieć o sporej krytyce. Spore zainteresowanie wynika z faktu, że gry dają szansę na to, aby się wzbogacić. Z kolei spora krytyka to na pewno wynik potencjalnych problemów finansowych. Można powiedzieć, że gry na pieniądze to szansa i zagrożenie, ale teraz skupimy się na bardziej przyjemnych sprawach – w Płocku pojawił się kolejny milioner!

Kumulacja w Lotto

Chodzi o kumulację w Lotto i liczby, które padły podczas sobotniego losowania. Co ciekawe, to już dziesiąty raz, kiedy możemy mówić o wygranej w Płocku. Dokładna wygrana wynosi 13 802 934,80 zł (liczby zostały wybrane przez człowieka) – szczęśliwy punkt zlokalizowany jest przy ul. Dobrzyńskiej 27. W Płocku mieliśmy już wiele wygranych, ale ta kwota jest jak dotychczas najwyższą.

Warto również zwrócić uwagę na to, że można mówić o weekendzie, który był szczęśliwy dla graczy. Chciałoby się, aby tak było zawsze, ale z pewnością trudno się tego spodziewać (a z drugiej strony szczęściu trzeba pomagać).