W połowie sierpnia czeka nas koncert Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny to artysta, którego nie trzeba chyba nikomu przestawiać. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że mowa o osobie, która trafia do młodszych i starszych.

Album 50/50

Maj tego roku to ważny czas w życiu artysty – możemy mówić o przebojowym powrocie na rynek fonograficzny. Powrót ten wiązał się z albumem 50/50.

Jest to propozycja, która powstała z okazji urodzin wokalisty – Piaseczny w styczniu skończył 50 lat. Wypada również zaznaczyć, że za tytułem kryje się nie tylko wiekalbum powstał z udziałem osób, które są dla Piasecznego ważne (tych osób było właśnie 50).

Album błyskawicznie zdobył sporą popularnością, ale nie oznacza to tego, że promocja jest bez znaczenia. Można nawet dodać, że jest wprost przeciwnie – znany wokalista odwiedza liczne miasta na terenie całej Polski. Ponadto już niedługo zawita do Płocka!

Andrzej Piaseczny pojawi się 15 sierpnia – tego dnia odbędzie się koncert w płockim amfiteatrze. Warto również wiedzieć, że podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć nieśmiertelne hity wokalisty.