Spot jesiennej ramówki TVN-u nagrywano w Płocku

Koniec sierpnia to czas, kiedy można spodziewać się informacji dotyczących telewizyjnych ramówek (analogiczna sytuacja ma miejsce na początek wiosny). Co więcej, chodzi o coś, co ma pewien związek z Płockiem.

O czym mowa?

Ktoś może zapytać, co telewizyjne ramówki mają wspólnego z Płockiem? Odpowiedzią na takie pytanie jest spot stacji TVN – stacja ta wybrała się na statek Żeglugi Płockiej.

Mieszkańcy miasta mogli zobaczyć wiele gwiazd – nie zabrakło m.in. Magdy Gessler, Anny Starmach, Marcina Prokopa, Małgorzaty Foremniak, Huberta Urbańskiego czy Kuby Wojewódzkiego. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, w internecie możemy znaleźć zdjęcia pokazujące, jak wyglądała praca od zaplecza. Telewizyjny spot to końcowy efekt naprawdę niełatwego zadania.

Trzeba też przyznać, że końcowe nagranie to nic innego jak promocja miasta, która może przynieść wiele dobrego. Oczywiście na potencjalne efekty należy jeszcze trochę poczekać. Z drugiej strony już na ten moment można mówić o ogromnym sukcesie – Płock został doceniony przez niezwykle popularną stację.