Czy zima stanowi zagrożenie dla budowy stadionu?

Za nami ostatnia kolejka Ekstraklasy w 2021 roku – Wisła Płock znajduje się obecnie na szóstym miejscu w tabeli, co jest bardzo dobrym rezultatem. Nie możemy też zapominać o tym, że trwa budowa nowego stadionu.

Prawdziwa twierdza

Budowa stadionu to czas, który może nie sprzyjać najlepszej atmosferze na trybunach. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, czemu służy przebudowa. Do tego piłkarze Wisły stworzyli w Płocku prawdziwą twierdzę – 8 zwycięstw i 2 remisy to fantastyczny bilans. Niektórzy mogą też dodać, że na wyjeździe udało się zdobyć zaledwie 3 punkty. Ponadto te 3 punkty miały miejsce stosunkowo nie tak dawno, bo w meczu z Wartą Poznań. Wartą, która mecze u siebie rozgrywa w Grodzisku Wielkopolskim.

Wracając do tematu, piłkarze mogą teraz myśleć o urlopach, natomiast robotnicy dalej muszą pracować. Co więcej, trudno nie zadać sobie pytania, czy zima stanowi zagrożenie dla prac? Nie ma też co ukrywać, że czasami dochodzi do nieprzemyślanych zdarzeń. Biorąc to pod uwagę, można mówić jedynie o prognozach i co najważniejsze, prognozy są optymistyczne.