Skutki wichury

W pewnych sytuacjach ludzie są po prostu bezradni. Świetnym przykładem jest wichura – przy wichurach zostaje tylko znaleźć się w bezpiecznym miejscu i liczyć, że nie dojdzie do dramatycznych wydarzeń.

Oczekiwanie na prąd

Niemniej jednak oczekiwania nie zawsze przekładają się na rzeczywistość. Wystarczy odnieść się do ostatnich godzin – można przypuszczać, że w regionie płockim mnóstwo osób nie ma prądu.

Jest też dobra wiadomość – możemy mówić o stopniowym przywracaniu napięcia. Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, że energetycy mają mnóstwo pracy. Krótko mówiąc, wszystko powinno wrócić do normy, ale trudno powiedzieć, jak długo trzeba będzie czekać (także potrzeba sporej cierpliwości).

Cóż, nie pozostaje nic innego jak liczyć na to, że w najbliższym czasie wiatr znacząco się uspokoi. Nie ma też co ukrywać, że silny wiatr to problem, który zdążył poważnie dać się we znaki w 2022 roku. Oczywiście nie chodzi w tym momencie tylko o region płocki – mieszkańcy różnych części kraju otrzymywali stosowne ostrzeżenia.