Wraca festiwal hip-hop

Pandemia w znaczący sposób zmieniła nasze życie – najlepszym tego dowodem odwoływanie różnego rodzaju wydarzeń. Zresztą świetnym przykładem jest choćby festiwal hip-hop.

Czas na powrót!

Można powiedzieć, że festiwal ten był przez dwa lata w zawieszeniu. Pewnie też wiele osób zadawało sobie pytanie, jak długo to zawieszenie potrwa?

Dziś znamy odpowiedź – festiwal po dwóch latach wraca! Co za tym idzie, pojawia się spora ekscytacja i ekscytacja ta jest podsycana przez organizatorów. Możemy usłyszeć, że organizatorzy przez dwa lata nie próżnowali i tegoroczny festiwal ma być rewolucyjny. Co więcej, możemy odnieść się do szczegółów.

Wiemy, że czeka nas choćby Tent Stage, czyli nowa scena usytuowana pod ogromnym namiotem. Trudno powiedzieć, co będzie się działo w środku, ale wiemy, że możemy liczyć na dobrą zabawę. Warto też pamiętać o dodatkowych strefach merchandise, aktywności i relaksu. Do tego wszystkiego można też dodać przebudowę strefy food trucków. Artystów jeszcze nie znamy, ale to w najbliższym czasie powinno się zmienić. Na koniec najważniejsze – powrót festiwalu zaplanowano na 11 sierpnia.

Jeżeli szukasz informacji dotyczących muzyki, warto zajrzeć tutaj.