Festiwal food trucków za nami

Możliwość spróbowania smaków z różnych zakątków świata – brzmi ciekawie, prawda? To oczywiście nawiązanie do tego, co działo się w weekend. Dla niezorientowanych – chodzi o Food Truck Festivals.

Od piątku do niedzieli

Wydarzenie to rozpoczęło się w piątek i potrwało do niedzieli. Osoby, które nie skorzystały z oferty, mają czego żałować. Kiedy w jednym miejscu mamy różne kuchnie, nie ma się nad czym zastanawiać!

Warto też odnieść się do historii – zlot food trucków to element festiwalu, który jest organizowany od 2014 roku. Dość powiedzieć, że od tamtej pory food trucki odwiedziły 150 miast. Wypada też dodać, że odwiedzanie poszczególnych miast to nie tylko możliwość skorzystania z przeróżnych propozycji – to również promowanie pewnej kultury. Ludzie rezygnują z niektórych rzeczy, bo nie zdają sobie sprawę z tego, czego mogą się spodziewać. Nie trzeba też chyba dodawać, że najwyższa pora, aby sytuacja uległa zmianie. Można nawet powiedzieć, że jest niemała nadzieja na zmianę (przynajmniej patrząc pod kątem food trucków), czego dowodem są zdjęcia z wydarzenia.