Moc atrakcji w długi weekend!

Nie ma co ukrywać, że początek maja to czas, gdy słyszy się o różnych wyjazdach. Można też powiedzieć, że rozmaite miasta starają się do tego dostosować – za przykład może posłużyć choćby Płock.

Na co możemy liczyć?

Zacznijmy jednak od kalendarza – kalendarz jest na tyle korzystny, że niektórzy mają wolne nawet 4 dni. Kiedy na horyzoncie długi weekend, dobrze byłoby jakoś zagospodarować czas. Teoretycznie powinno to już być za nami, ale wiadomo, że zdarzają się różne sytuacje.

W ten sposób dochodzimy do Płocka – mieszkańcy Płocka i okolic nie mogą narzekać na nudę. Zaplanowano wiele wydarzeń i co najważniejsze, możemy mówić o naprawdę ciekawych propozycjach. Z jednej strony mamy muzeum, a z drugiej np. diabelski młyn. Zadbano, aby wszyscy zainteresowani znaleźli coś dla siebie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak sprawdzenie planu atrakcji na najbliższe dni. Warto też pamiętać o tym, że pewnych rzeczy zwyczajnie nie da się opisać – bo, co powiedzieć o wizycie na kole, które ma 30 metrów?

Tutaj przeczytasz o tym, co dzieje się w Warszawie.