Nieoznakowany radiowóz zderzył się z samochodem ciężarowym

Na drodze może zdarzyć się wiele, czego dowodem jest kolizja, jaka wydarzyła się dziś w Płocku. Krótko mówiąc, chodzi o kolizję radiowozu (nieoznakowanego) z samochodem ciężarowym.

Niewielki problem

Warte podkreślenia jest również to, że nie chodzi o jakiś stosunkowo wielki problem. Choć trzeba też przyznać, że przez kilkadziesiąt minut mieliśmy do czynienia z gigantycznym korkiem. Dokładnie rzecz ujmując, zdarzenie miało miejsce ok. 16:00, natomiast ok. 17:30 ruch odbywał się już bezproblemowo.

Niemniej zacznijmy od początku – chodzi o zdarzenie, do którego doszło na Rondzie Wojska Polskiego. Radiowóz w chwili zdarzenia miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe, ale stał w miejscu. Wiadomo też, że nikomu nic się nie stało. O problemach można powiedzieć tyle, że mieliśmy ogromny korek i nie dało się jechać w stronę mostu.

Warto także spojrzeć z innej perspektywy – dobrze, że nic nikomu się nie stało, ale nie zawsze możemy mówić o takiej sytuacji. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę, że czasem mamy do czynienia z bardzo groźnymi przypadkami.