Dwa wypadki, jedna osoba trafiła do szpitala

W krótkim odstępie czasu na ulicach Sierpca doszło do dwóch potrąceń. W pierwszym z nich poszkodowane zostało 9-letnie dziecko, natomiast w drugim 38-letnia kobieta, która z powodu odniesionych obrażeń musiała zostać przewieziona do szpitala. Ze zgłoszenia wynikało, że w środę 30 listopada około godziny 12:30 na ulicy Wiosny Ludów kobieta kierująca samochodem marki Audi nie ustąpiła pierwszeństwa dziecku znajdującemu się na przejściu dla pieszych i potrąciła je. Na szczęście dziecko nie doznało poważnych obrażeń, a wypadek został zakwalifikowany jako kolizja. W związku z tym kierująca została ukarana mandatem w wysokości 2500 zł i otrzymała punkty karne.

W sobotę, 3 grudnia, do zdarzenia o poważniejszych skutkach doszło o godzinie 11:00 na ulicy Płockiej. Kierujący samochodem marki Opel 38-latek nie wziął pod uwagę otoczenia i nie użył hamulców, zbliżając się do osoby przechodzącej przez jezdnię. Uczestniczący w zdarzeniu pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Obecnie policja bada szczegóły zdarzenia.

W Sierpcu doszło do zdarzenia z udziałem dwóch kierowców, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. W zdarzeniu ucierpiała 38-letnia kobieta i 9-letnie dziecko, kobieta została przetransportowana do placówki medycznej.