Trwa zbiórka datków dla bezdomnych zwierząt

Płockie centrum handlowe wznowiło swoją szczytną misję pomocy płockiemu sanktuarium. Atrium Mosty wprowadziło świąteczny asortyment dla pokrzywdzonych przez los zwierząt. Chcesz pomóc zwierzętom przetrwać zimę? Sprawdź szczegóły!

Ruszyła świąteczna zbiórka dla bezpańskich zwierząt w Atrium Mosty. Płockie schronisko 1 grudnia rozpoczęło zbiórkę karmy, akcesoriów i materiałów, które pozwolą zwierzętom ogrzać się w mroźne dni. Rzeczy te można przekazywać od 1 do 20 grudnia w centrum handlowym. Zwierzęta w schronisku mają ciężko zimą, dlatego Atrium Mosty zbiera karmę dla zwierząt, akcesoria i materiały, które zapewnią im przytulną atmosferę. Każdy, kto troszczy się o zwierzęta, może włączyć się w akcję, przynosząc to, co jest potrzebne do zapewnienia zwierzętom ciepła.

W godzinach pracy centrum handlowego sklepy Biedronka będą przyjmować datki. Liczy się każda wpłata. Najbardziej potrzebne przedmioty to karma, koce, posłania, obroże, specjalistyczne karmy, wysokiej jakości karmy suche i mokre, miski, stare ręczniki i inne. Ponieważ zależy nam na naszych czworonożnych przyjaciołach ze schroniska, po raz kolejny zachęcamy mieszkańców Płocka do przyłączenia się do naszej inicjatywy zbierania dla nich przedmiotów. Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty, ma nadzieję, że płocczanie okażą swoją hojność i przyczynią się do realizacji celu.