Młody mężczyzna wpadł z narkotykami podczas kontroli policyjnej

Policjanci z Sierpca zostali powiadomieni o miejscu przebywania osoby, która miała do odbycia karę pozbawienia wolności. Kiedy odwiedzili tego osobnika, miało to poważniejsze konsekwencje, niż się początkowo spodziewali, gdyż odkryli, że jest on w posiadaniu środków odurzających.

Stróże prawa na terenie powiatu sierpeckiego od pewnego czasu próbowali zatrzymać 23-letniego mieszkańca, który uchylał się od odbycia kary. Do wydziału kryminalnego dotarła informacja, że poszukiwany osobnik może przebywać na terenie Mochowa i mundurowi udali się na poszukiwania. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy był zaskoczony, co wzbudziło ich podejrzenia, że może mieć coś do ukrycia. Po sprawdzeniu jego odzieży znaleźli woreczek wypełniony środkami odurzającymi.

Stróże prawa zarekwirowali nielegalny narkotyk i zatrzymali 23-latka, doprowadzając go do komisariatu w Sierpcu. Tam został zatrzymany na noc, a następnie przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. Po załatwieniu niezbędnych formalności zatrzymany został przewieziony do zakładu poprawczego, gdzie za swoje wcześniejsze przewinienia spędzi najbliższe dwanaście miesięcy i będzie oczekiwał na kolejny wyrok.