Mazda, którą jeździła serialowa Hanka Mostowiak wystawiona na sprzedaż

Mazda 626 Hanki Mostowiak z serialu „M jak miłość” jest obecnie do wzięcia. Jak podaje portal ogłoszeniowy OLX.pl, samochód jest trochę trudny do opanowania, ale ma niski przebieg i może jeszcze długo posłużyć. Ma ważny przegląd, a obowiązkowe OC zostało już opłacone. Cena wywoławcza to 16 tysięcy złotych.

Hanna Mostowiak (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) to jedna z głównych bohaterek serialu „M jak Miłość”. Jest żoną głównego bohatera, Jana Mostowiaka, i matką dwójki dzieci. Hanna jest symbolem matczynej opieki i oddania, a także silną i zdecydowaną kobietą, która zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro swojej rodziny. W trakcie emisji serialu Hanna musiała przechodzić przez różne trudne sytuacje i męki, ale konsekwentnie stara się być filarem siły dla swojej rodziny.

Emisja odcinka, w którym odszedł główny bohater, zgromadziła 8 363 179 widzów. Wydarzenie to wywołało silne emocje wśród fanów serialu, co znalazło odzwierciedlenie zarówno w mediach, jak i w sieci. W dniach 6-8 listopada 2011 roku w polskich mediach pojawiło się około 250 artykułów na temat śmierci bohatera. W sieci powstał ruch, który wykorzystał tragiczną sytuację (śmiertelny wypadek samochodowy z udziałem kartonów) do wygenerowania wielu żartów.