Spotkanie poświęcone rozwojowi emocjonalnemu i społecznemu dzieci w Książnicy Płockiej

W najbliższy poniedziałek, 25 września, dojdzie do niezwykle ważnego wydarzenia dla rodziców młodszych uczniów. Wspólnymi siłami, Książnica Płocka i Fundacja Orlen, przygotowały spotkanie zatytułowane „Jak pomóc naszym dzieciom w świecie emocji i relacji”. Przeznaczone jest ono przede wszystkim dla rodziców uczących się dzieci z klas pierwszych do trzecich.

16:00 to godzina, o której wszyscy zainteresowani powinni znaleźć się w Szkole Podstawowej nr 16 mieszczącej się przy ul. Piasta Kołodzieja 7, gdzie odbędzie się to spotkanie. Na to ciekawe spotkanie zaproszono wyjątkowego gościa – Agatę Strzegowską. Jest to pedagożka oraz socjoterapeutka o dużym doświadczeniu i uznaniu. Dodatkowo jest ona trenerką umiejętności społecznych a także twórczynią gabinetu pedagogiczno-terapeutycznego „Równe Szanse”.

Spotkanie ma na celu przedstawienie, jak można pomóc dzieciom w budowaniu solidnych podstaw emocjonalnych i społecznych. Organizatorzy wydarzenia są przekonani, że będzie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat wsparcia dzieci w rozwijaniu tych umiejętności. Wstęp na spotkanie jest wolny. Wydarzenie to ma miejsce dzięki dofinansowaniu ze strony Fundacji ORLEN w ramach programu „Zdrowie dla Płocka”.