Ciężki wypadek na krajowej "szóstce": samochód osobowy i maszyna rolnicza zderzyły się

Na drodze krajowej numer 60 doszło do poważnego incydentu. Miejsce, gdzie samochód osobowy zderzył się z maszyną rolniczą, było sceną tego niebezpiecznego zdarzenia.

Ta niepokojąca sytuacja miała miejsce w środku tygodnia, dokładnie w środę 18 października. Informacje na temat zdarzenia podało Ochotnicze Straży Pożarnej Drobin. Incydent rozegrał się w małej miejscowości Kozłowo, należącej do gminy Drobin, a czas zdarzenia można określić jako późny wieczór – godzina 19:50.

Sierżant sztabowy Monika Jakubowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku udzieliła więcej szczegółów na temat tej sytuacji. Jak powiedziała, 80-letni mieszkaniec Płocka, prowadzący hondę, uderzył w kombajn podczas manewru wyprzedzania. Za sterami kombajnu siedział 55-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Dodatkowo podkreśliła, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Mimo groźnego wyglądu zdarzenia, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jednak droga była zablokowana na miejscu wypadku. Akcję przeprowadziły dwa zastępy – Ochotnicza Straż Pożarna Drobin i Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Płock. Dodatkowo, na miejscu były służby policyjne i karetka pogotowia.