Mikołajkowy dzień pełen uciechy i niespodzianek na płockim Starym Rynku

Nadchodzi czas kiedy dzieci, nie tylko te najmłodsze ale także te starsze, będą miały okazję celebrować Mikołajki w wyjątkowym miejscu. Miejsce to to nic innego jak przepiękny płocki Ratusz, a data to 6 grudnia 2023 roku. O godzinie 16:00 rozpocznie się magiczna zabawa.

Na uczestników tego wydarzenia czeka cała gama atrakcji. Niezapomniane spotkanie ze Świętym Mikołajem, nieodłącznym elementem każdych Mikołajek, to tylko początek listy niespodzianek. Dla tych, którzy pragną uwiecznić te chwile, przygotowana będzie fotobudka.

Świąteczne uniesienia dodatkowo podkręci słodki poczęstunek dla wszystkich obecnych, a do tego gorąca czekolada oraz herbata na rozgrzewkę. Ale to nie koniec. Dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zabawach i konkursach, gdzie do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.

Na małych artystów czekają świąteczne warsztaty, gdzie będą mogli wyrazić swoją twórczość. Na koniec, jako wisienka na torcie, odbędzie się włączenie iluminacji świątecznej, która rozświetli Stary Rynek.

Nie trzeba posiadać biletów aby dołączyć do tej mikołajkowej zabawy. Wydarzenie jest otwarte dla każdego, kto pragnie przeżyć niezapomniane chwile i spotkać się z Mikołajem.