Zaangażowanie czterech pojazdów w wypadek drogowy. Dwie osoby doznają obrażeń

Na terenie gminy Bielsk doszło do poważnego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły cztery samochody. Według informacji dostarczonych przez komendę płocką, kierowca ciężarówki nie utrzymał odpowiedniej odległości, co doprowadziło do kolizji. W wyniku tego zdarzenia, dwie osoby zostały poszkodowane.

Według wstępnych ustaleń policji, 52-letni mężczyzna prowadzący ciężarowy samochód marki Mercedes nie dopilnował bezpiecznej odległości między jego pojazdem a poprzedzającym go samochodem. W rezultacie, jego pojazd zderzył się z tyłu z volkswagenem, którego kierował 24-letni mężczyzna – informuje sierżant sztabowy Monika Jakubowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. To zderzenie spowodowało reakcję łańcuchową – volkswagen wpadł na tył hyundaia prowadzonego przez 28-latka, który z kolei uderzył w volvo kierowane przez 41-latka.

W wyniku kolizji, dwie pasażerki podróżujące hyundaiem zostały przewiezione do szpitala na dalszą obserwację i leczenie.

Wszyscy uczestnicy tego niefortunnego zdarzenia są mieszkańcami powiatu sierpeckiego. Przeprowadzone testy wykazały, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi w czasie zdarzenia.

Droga łącząca Płock ze Zągotami jest obecnie całkowicie zamknięta. Funkcjonariusze sugerują korzystanie z objazdów przez Ciachcin oraz Bielsk. Przewiduje się, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 13:00.