Samochodowe zdarzenie w Płocku: po kolizji z innym pojazdem uderzył w latarnię, sprawca zdarzenia zbiegł

Na jednej z dróg w Płocku doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w ostatni piątek miesiąca – 29 grudnia, o godzinie 6 rano. Mercedes, który był jednym z uczestników tego incydentu, prawdopodobnie poruszał się z nadmierną prędkością. Kierowca tego samochodu opuścił miejsce wypadku.

Niefortunne zdarzenie rozegrało się na ulicy Gościniec. Wstępne ustalenia policji sugerują, że kierowca mercedesa prawdopodobnie nie dostosował tempo jazdy do aktualnych warunków na drodze. Informację tę potwierdziła oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku, sierżant sztabowy Monika Jakubowska. Według jej relacji, mężczyzna stracił kontrolę nad swoim samochodem, co doprowadziło do zderzenia z renault. W wyniku kolizji, renault uderzyło w latarnię.

Szczęśliwie, kierujący renault nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku tego tragicznego incydentu. Na dodatek był on trzeźwy. W międzyczasie, kierowca mercedesa zniknął z miejsca wypadku. Funkcjonariusze policji wykonują teraz niezbędną dokumentację i zabezpieczają dowody na miejscu zdarzenia.