Starozdrój: Nieprzepisowa jazda 76-latka doprowadziła do kolizji, nikt nie odniósł obrażeń

W Staroźrebach, małej miejscowości położonej w województwie mazowieckim, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Wydarzyło się to w czwartkowy poranek i przyczyną okazało się niezachowanie przejazdu pierwszeństwa przez jednego z kierujących pojazdami.

Zdarzenie to miało miejsce dokładnie 25 stycznia, tuż po godzinie dziewiątej rano. Sierżant sztabowy Monika Jakubowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku przekazała, że na ulicy Mostowej w Staroźrebach doszło do kolizji spowodowanej przez 76-letniego kierowcę nissana. Mężczyzna ten nie przestrzegał zasad ruchu drogowego i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do uderzenia w pojazd marki skoda prowadzony przez 32-letnią kobietę. Po zderzeniu z nissanem, samochód kobiety uderzył jeszcze w przepust.

Kolizja wyglądała na poważną, jednak szczęśliwie nikomu nic się nie stało – wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a nikt nie odniósł obrażeń. Za swoje nieodpowiednie zachowanie na drodze, 76-letni mężczyzna został ukarany mandatem. Dodatkowo, na jego koncie pojawiło się 12 punktów karnych.