23-letnia kierowca volkswagena ranna po czołowym zderzeniu na drodze pod Płockiem

Tuż po godzinie 18:00 na krajowej „szóstce” miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe, gdy doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Niestety, incydent ten spowodował, że młoda kobieta została ranna.

Scena zdarzenia znajdowała się w malowniczej miejscowości Zakrzewo, leżącej w granicach gminy Bielsk. Po pierwszych ustaleniach funkcjonariuszy policji okazało się, że 23-letnia dziewczyna za kierownicą volkswagena, z nieznanych jeszcze powodów, niespodziewanie wjechała na pas przeciwnego kierunku. Następnie doszło do czołowego zderzenia z peugeotem kierowanym przez 64-letniego mężczyznę – powiedziała sierżant sztabowy Monika Jakubowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. W wyniku odniesionych obrażeń, młoda kobieta została przetransportowana do szpitala.

Niesprzyjające okoliczności sprawiły, że na kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Dopiero około godziny 22:00 ruch drogowy miał powrócić do normalności. Na miejscu zdarzenia, droga była w pełni zablokowana, a utrudnienia w ruchu trwały aż do późnych godzin wieczornych.