Płocki oddział Politechniki Warszawskiej zapowiada Dni Otwarte i Targi Pracy

Warszawska Politechnika w swoim płockim oddziale, we współpracy z lokalnymi władzami samorządowymi, planuje zorganizować Dni Otwarte łączone z Targami Pracy. Inicjatywa pod nazwą „Nauka i Praca dla Ciebie” jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych i odbędzie się w najbliższy wtorek.

Osoby poszukujące informacji na temat oferty edukacyjnej w płockim oddziale Politechniki Warszawskiej, procedur rekrutacyjnych, doświadczeń studenckich czy też możliwości zatrudnienia na lokalnym rynku pracy, będą miały okazję uzyskać odpowiedzi podczas wydarzenia „Nauka i Praca dla Ciebie”. To specjalne spotkanie zaplanowane zostało na 26 marca 2024 roku, od godziny 10 do 14.

Aktualną inicjatywę współtworzą Płocki Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe. „Nauka i Praca dla Ciebie” stanowi nowe przedsięwzięcie płockiego oddziału Politechniki Warszawskiej. W trakcie wydarzenia nie tylko odbędą się Dni Otwarte, ale również zaplanowano Targi Pracy. Jest to oferta skierowana zwłaszcza do uczniów szkół średnich oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni.