Bezlitosne oblicze losu: Mężczyzna zginął podczas prac polowych na terenie Powiatu Płockiego

Zatrważająca sytuacja miała miejsce w powiecie płockim, dokładnie w malowniczej miejscowości Ułtów, położonej w gminie Bielsk. W czwartek doszło do dramatycznego wypadku, który niestety okazał się śmiertelny dla jednej osoby podczas wykonywania prac polowych. Niezwykle tragiczne wydarzenia tego dnia spowodowały, że mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie.

Informacje o tym smutnym zdarzeniu zostały przekazane przez policję płocką, która poinformowała o nim w czwartek wieczorem. Śmiertelny wypadek był głównym tematem komunikatu, który wywołał duże poruszenie w regionie.

Według pierwszych ustaleń płockiej Komendy Miejskiej Policji, poszkodowany to 75-letni mężczyzna. Zgromadzone na miejscu zdarzenia informacje sugerują, że mężczyzna ten zjechał swoim ciągnikiem do pobliskiego zbiornika wodnego. Nieszczęśliwie, maszyna rolnicza przygniotła go, co prowadziło do tragicznego finału.

Prokurator nadzorował działania podejmowane na miejscu wypadku. Przeprowadzono tam szereg czynności, które miały na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.