Street Style Party na ulicy 3 Maja: kulinarnie, modnie i eko w Dąbrowie Górniczej!

18 maja od godziny 10 do 14 zaplanuj sobotni czas tak, aby móc cieszyć się ekscytującymi atrakcjami zlokalizowanymi na ulicy 3 Maja. Wydarzenie, o nazwie Street Style Party, zorganizowane przez Wydział Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów, wspiera się także na zaangażowaniu młodzieży z miejscowych szkół. Różnorodne atrakcje zawierają degustację potraw regionalnych przygotowanych przez Koło Gospodyń oraz Miejską Bibliotekę Publiczną, pokaz modowy prezentujący najnowsze trendy sezonu, wystawę zielonych aranżacji dla ulicy 3 Maja oraz możliwość skonsultowania pomysłów dotyczących rewitalizacji miasta.

Street Style Party to nie tylko doskonała okazja do wspólnej zabawy, ale również do zgłębienia lokalnej kultury i kuchni. Dzięki współpracy z Kołem Gospodyń ze Strzemieszyc Wielkich oraz Miejską Biblioteką Publiczną, uczestnicy będą mogli spróbować tradycyjnych dań regionalnych. To wspaniałe miejsce, aby odkryć smaki charakterystyczne dla tej części Polski.

Wśród najbardziej oczekiwanych punktów programu znajduje się pokaz modowy, podczas którego uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych – CKZiU Nowy Ekonomik oraz CKZiU Nowa Sztygarka zaprezentują najnowsze trendy. Ich oryginalne stylizacje na pewno zainspirują do nowych modowych wyborów.

Na wydarzeniu nie zabraknie również propozycji ekologicznych rozwiązań dla ulicy 3 Maja. Młodzież przedstawi swoje pomysły na urządzanie przestrzeni miejskiej w sposób przyjazny dla środowiska. Jest to doskonałe miejsce, aby zobaczyć, jak młode pokolenie widzi przyszłość naszego miasta.

W trakcie Street Style Party odbędą się także konsultacje dotyczące planów rewitalizacji Dąbrowy Górniczej. Organizatorzy zapraszają wszystkich do podzielenia się swoimi pomysłami i opinią na temat tych planów. To doskonała okazja dla mieszkańców, aby mieć wpływ na przyszłość swojego miasta.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zaplanuj sobotę pełną inspiracji, smaku i stylu. Przyjdź na Street Style Party i wspólnie pracujmy nad lepszą przyszłością dla naszego miasta!