Summer Fall Festival – znany festiwal muzyczny powraca do Płocka

Do Płocka wraca sympatycy muzyki mogą znowu cieszyć się obecnością jednego z najważniejszych festiwali miejskich, znanego jako Summer Fall Festival. Wśród gwiazd, które zagoszczą na scenie, można wymienić takie zespoły jak Wilki, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Łydka Grubasa i Ira.

Impreza Summer Fall Festival w tym roku odbędzie się w dniach od 6 do 7 września, a centralnym miejscem jej rozgrywki będzie płocki Amfiteatr, który na nowo stanie się areną tych muzycznych zmagań.

Rozkład artystów na poszczególne dni festiwalu prezentuje się następująco: Pierwszego dnia, czyli 6 września, na deskach Amfiteatru wystąpią Zespół Wilki, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Róże Europy oraz Ivo Partizan. Drugiego dnia natomiast publiczność porwie muzyka takich zespołów jak Ira, Hunter, Turbo, Łydka Grubasa, Pull The Wire oraz Krusher.

Organizatorzy wydarzenia ruszyli już ze sprzedażą biletów. Do końca maja wejściówki można zakupić w niższej, promocyjnej cenie – 100 zł za bilet jednodniowy i 160 zł za bilet na oba dni festiwalu. Od 1 czerwca do 5 września bilety będą o 10 zł droższe. Bilety będzie można także zakupić w dniu wydarzenia, jednak ich cena wzrośnie do 120 zł za bilet jednodniowy i 180 zł za bilet dwudniowy.

Summer Fall Festival to wydarzenie, które już od wielu lat stanowi zwieńczenie sezonu wakacyjnych festiwali w Płocku. Tradycyjnie, organizatorzy zamierzają pożegnać lato w rytmach rocka. „Tym razem przygotowaliśmy dla was dwa dni wspaniałych koncertów. Zapraszamy na kolejny Summer Fall Festival.”, zachęcają organizatorzy.