Dzisiejszy początek Polish Hip-Hop Festival: darmowy transport dla fanów

Początek lipca to czas, kiedy rozpoczyna się Polish Hip-Hop Festival, znanego polskiego wydarzenia muzycznego. Tegoroczna edycja festiwalu przyciągnie miłośników hip-hopu na trzydniową imprezę na plaży nad Wisłą, gdzie będą mogli bawić się w rytmach ulubionej muzyki.

Jak co roku, na potrzeby festiwalu uruchomiono specjalną linię autobusową, która umożliwi bezpłatny dojazd wszystkim uczestnikom. Autobus, ozdobiony specjalną festiwalową szatą graficzną, będzie kursował od 4 lipca, począwszy od godziny 18. Punkt startowy to przystanek Podolszyce 02. Pojazd zawozi fanów do miejsca, gdzie znajduje się molo – stamtąd do jednej z bram wejściowych na teren festiwalu jest tylko kilka kroków.

W ciągu trzech dni festiwalu na czterech scenach pojawi się kilkudziesięciu artystów reprezentujących różne gatunki rapu. Na widzów czekają występy największych gwiazd polskiego hip-hopu, ale nie tylko. Organizatorzy zaprosili również uznanych raperów zza granicy, m.in. ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.