Potężna kara finansowa i punktowa dla kobiety za niezastosowanie się do zasad ruchu drogowego

25-letnia kobieta, która prowadziła samochód marki Suzuki, musi zapłacić wysoką cenę za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze. Z powodu jej brawurowego manewru, który wykonała w poniedziałek na ulicy Łukasiewicza, naliczono jej karę w wysokości 1500 złotych oraz dodatkowo nałożono 12 punktów karnych.

Do wypadku doszło o godzinie 9:30. W wyniku nieprawidłowego skrętu w lewo, pomimo obowiązku ustąpienia pierwszeństwa, doszło do kolizji z 42-letnim mężczyzną prowadzącym samochód Volkswagen. Informacje te potwierdziła podkomisarz Monika Jakubowska, reprezentująca Komendę Miejską Policji w Płocku. Zarówno kierująca Suzukim, jak i kierujący Volkswagenem byli trzeźwi w momencie zdarzenia. Na skutek nieustąpienia pierwszeństwa, kierująca autem marki Suzuki została ukarana mandatem. W wyniku tego zdarzenia jej portfel jest lżejszy o 1500 złotych, a na swoim koncie ma dodatkowo 12 punktów karnych.

Na pokładzie samochodu kobiety znajdowało się również dwuletnie dziecko. Na całe szczęście, mimo groźnego wyglądu zdarzenia, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.