Planowane prace drogowe w Płocku na środę 10 lipca

Chcielibyśmy poinformować mieszkańców Płocka i okolic, że w środowy dzień, 10 lipca, przewidziane są prace drogowe. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

Aktualnie trwają kompleksowe prace modernizacyjne i przebudowy ulic. Szczególnie dotknięte tymi pracami są następujące ulice: Przemysłowa – na odcinku od centrów handlowych do skrzyżowania z ulicą NSZ. Pomimo to, dostęp do sklepów jest niezakłócony. Ulica Chopina – na odcinku od skrzyżowania z ulicą Obrońców Płocka 1920 roku do pawilonów handlowych i banku. Zmiany w organizacji ruchu funkcjonują od 5 lipca. Ulice Podgórze w Borowiczkach, Kapitańska na Radziwiu oraz Gronowa na osiedlu Wyszogrodzka również są objęte pracami.

Ponadto, od środy 10 lipca do soboty 13 lipca na ulicy Urodzajnej drogowcy planują położenie płyt drogowych na odcinku około 130 metrów, w pobliżu nowo budowanych szeregowieców. W czasie pracy, od godziny 7.30 do 15.30, przejazd tą ulicą będzie niemożliwy. Wykonawca deklaruje jednak, że po godzinach pracy możliwy będzie przejazd, chociaż należy spodziewać się poważnych utrudnień.

Na ulicy Bielskiej natomiast, zaplanowano naprawę studni kanalizacyjnej, co wiąże się ze zwężeniem jezdni. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o ostrożną i uważną jazdę w czasie trwania prac drogowych.