Czas na Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych

Świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Płocka – już w najbliższy weekend czekają nas Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych. Impreza odbędzie się z udziałem publiczności, ale nie można zapomnieć o reżimie sanitarnym.

Czas na I rundę

Dokładnie mówiąc, chodzi o I rundę Mistrzostw Polski. Warte podkreślenia jest również to, że swój udział zapowiedziało około czterdziestu najlepszych polskich zawodników. Mowa o osobach, które odnoszą sukcesy w Europie czy na świecie.

Wypada też przypomnieć, że termin zawodów można uznać za dość szczęśliwy, wszak możemy mówić o nowych przepisach sanitarnych. Jednym z nich jest choćby zniesienie obowiązku noszenia maseczek w otwartej przestrzeni. Niemniej nie możemy zapomnieć, że konieczne jest spełnienie jednego warunku – chodzi o 1,5 metra odstępu od najbliższej osoby.

Zbliżające się wydarzenie może kojarzyć się ze sportem, ale sport to nie wszystko – znaczenie ma też propagowanie bezpiecznych form spędzania wolnego czasu. Można też dodać, że szczególnie będzie chodzić o wykorzystanie sprzętu motorowodnego.