Czytasz książki? W Mańkowie powstał punkt sąsiedzkiej wymiany książek

Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym nawyk czytania książek zanika. Niemniej jednak nie jest jeszcze tak źle, jak niektórym może się wydawać. Najlepszym dowodem na to jest inicjatywa, do której doszło w Mańkowie.

Wyjątkowa biblioteczka

Możemy mówić o punkcie sąsiedzkiej wymiany książek. Wypada również podkreślić, że wpływ na powstanie tego punktu miał Zakład Karny w Płocku.

Jeżeli zastanawiasz się nad szczegółami, musisz wiedzieć, że sprawa jest bardzo prosta – chodzi o możliwość wypożyczenia książki. Pakiet książek to temat, w przypadku którego warto śledzić sytuację. Na ten moment można powiedzieć tylko tyle, że pakiet ten będzie, co jakiś czas uzupełniany. Wszystko zależy od tego, jak wiele osób propozycji będzie udostępnionych. Ważne jest też to, że główna zasada biblioteki to swobodne korzystanie.

Dokładny czas funkcjonowania jest nieznany. Plan zakłada działanie w okresie wiosenno-jesiennym. Musimy pamiętać, że chodzi o plenerowy punkt, także nie wolno zapomnieć o pogodzie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak szybkie zapoznanie się z ofertą.