IKEA w Płocku – jest promocja!

Potrzebujesz akcesoriów wnętrz i co za tym idzie, rozglądasz się za ciekawymi ofertami? Jeżeli myślisz o akcesoriach wnętrz, dobrym pomysłem jest zapoznanie się z ofertą, którą ma IKEA.

Ogromna popularność

Nie ulega wątpliwości, że możemy mówić o firmie, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Rzecz jasna nie jest to coś, czemu należy się dziwić. Można powiedzieć, że IKEA zapracowała sobie na szacunek. Warto również pomyśleć o tym, co się dzieje, gdy pojawia się kolejny punkt tej firmy – trudno nie zgodzić się, z tym że emocji jest sporo.

Mowa o tym wszystkim nie przez przypadek – w Płocku pojawił się Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Takie rozwiązanie można określić troską o wygodę – jeśli składasz zamówienie online, wystarczy wybrać termin odbioru. Cena dostawy zawsze wynosi 29 zł – zakupy nie mają znaczenia.

Koniecznie trzeba też odnotować, że IKEA uruchomiła promocję dla Kalisza, Kielc i właśnie Płocka. Chodzi o dostawę za złotówkę. Wypada jednak dodać, że taka dostawa możliwa jest przy spełnieniu określonych warunków. Przede wszystkim konieczne są zakupy, których wartość wyniesie minimum 100 zł. W dalszej kolejności konieczna jest usługa ZAMÓW I ODBIERZ łącznie z wyborem odbioru w płockim PUNKCIE ODBIORÓW ZAMÓWIEŃ IKEA. Ostatnim warunkiem jest opłacenie zamówienia. Oferta obowiązuje do końca sierpnia.