W Płocku pojawi się Akademia Bezpiecznej Jazdy. Szkolenie będzie bezpłatne!

Umiejętność prowadzenia pojazdów sprowadza się do uzyskania odpowiednich dokumentów. Niemniej jednak warto pamiętać o tym, że zawsze dobrze się szkolić. Wystarczy zwrócić uwagę na polskie drogi – wypadki zdarzają się regularnie.

Brak pieniędzy

Rezygnacja z doszkalania umiejętności może wiązać się z różnymi powodami i co najważniejsze, jednym z nich są pieniądze. Kiedy brakuje pieniędzy, trudno myśleć o wsparciu. Z drugiej strony podczas podróży potrzeba uzasadnionej pewności siebie, bo inaczej jest to narażanie się na zagrożenie (nie mówiąc już o potencjalnych konsekwencjach). Czasem konieczne jest znalezienie jakiegoś wyjścia, nawet jeśli nie jest to łatwe. Świetnym przykładem jest właśnie Płock – już niedługo w mieście pojawi się Akademia Bezpiecznej Jazdy. Ponadto za zajęcia nie trzeba będzie nic płacić.

Szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy zaplanowane są na 25 i 26 września. Szkolenia te odbywać się będą na parkingu przy ORLEN Arenie w Płocku. Warte podkreślenia jest również to, że możemy mówić o wsparciu ze strony znakomitych polskich instruktorów. Koniecznie należy też odnotować, że częścią oferty jest kurs udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy może pozwolić uratować komuś życie.

Warunkiem udziału jest zgłoszenie do 24 września. Niemniej lepiej nie czekać do końca (ograniczona liczba miejsc).