Dieta pudełkowa, dzięki której nie pominiesz żadnego posiłku

Jeśli choć trochę interesujesz się zdrowym odżywianiem, pewnie słyszałeś, że jedną z najważniejszych zasad jest regularne spożywanie posiłków. Niestety, nie zawsze jest to proste. Szczególnie jeśli chodzi o śniadanie, które trzeba zrobić rano lub obiad, którego przygotowanie zazwyczaj trwa najdłużej. Jest jednak pewien sposób na to, aby nie pominąć żadnego posiłku – to dieta pudełkowa Płock! 

Zamów 3,4 lub 5 posiłków i jedz regularnie! 

Jedną z zasad zdrowego odżywiania jest jedzenie 4-5 posiłków dziennie. Ma to na celu utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi oraz prawidłowego tempa metabolizmu. Jednak, jak przestrzegać tego zalecenia, jeśli żyjesz w biegu i masz mało czasu na gotowanie? 

Możesz zamówić dietę pudełkową, która składa się z trzech, czterech lub pięciu posiłków. W przypadku pierwszej opcji do wyboru masz zestaw składający się ze śniadania, obiadu i kolacji lub śniadania, II śniadania i obiadu. Dzięki temu masz możliwość zamówienia tylko tych posiłków, których przygotowanie jest dla Ciebie najbardziej problematyczne.  

Zapomnij o problemie z jedzeniem śniadań! 

Najczęściej pomijanym posiłkiem jest śniadanie. A to dlatego, że wiele osób, zamiast przygotować coś do jedzenia, woli dłużej pospać. Zarówno zdrowe odżywianie, jak i sen są ważne. W związku z tym nie powinieneś wybierać między nimi. Nie musisz wcale tego robić, dzięki diecie pudełkowej Płock.  

Zarówno mieszkańcom Płocka, jak i innych miast, do których dowozimy fit posiłki, proponujemy pyszne i zdrowe śniadania. Dostępne są w różnych wersjach – nie tylko, jeśli chodzi o zawartość energii, ale i poszczególnych produktów (np. mięsa, ryb, nabiału, zbóż będących źródłem glutenu). Jeśli zamiast diety standardowej, interesuje Cię inny zestaw posiłków, do wyboru masz m.in. śniadania w wersji keto, wegańskiej lub bezlaktozowej.  

Duży wybór różnych wersji posiłków to nie jedyna zaleta. Niewątpliwym atutem jest również to, że każdego dnia są one inne. Dlatego możesz zapomnieć o tym, że codziennie będziesz jadł na śniadanie owsiankę, czy kanapki.  

Mieszkańcom Płocka, którzy zdecydują się na zamówienie fit cateringu, proponujemy zarówno śniadania na słodko, jak i słono. W menu znajdziesz m.in. chlebek bananowy z musem czereśniowym, serek homogenizowany z warzywami i pieczywem żytnim czy pyszne koktajle i fit batoniki. Takie dania inspirowane kuchniami z różnych stron świata z pewnością „rozbudzą” Twoje kubki smakowe o poranku!